Implanty 3i

W naszym gabinecie wszczepiamy implanty renomowanej firmy Biomet 3i. Przebieg zabiegu wszczepiania implantów opisany jest tutaj. Amerykańska firma Biomet 3i należy do ścisłej czołówki wśród producentów implantów. Od lat wyznacza nowe trendy w światowej implantologii. Jest pionierem takich rozwiązań implantologicznych jak Switch Platform (zmniejszenie zaniku kości przy implancie), Gold Standard ZR (Zero Rotacji zakończonej pracy), Gold Tite - zastosowanie złotej śruby protetycznej czy No-Touch Sterylny System. Obecnie oferuje 2 linie implantów stomatologicznych:

  • Implanty z powierzchnią OSSEOTITE są stosowane w warunkach klinicznych od ponad dwudziestu lat. Tak długo również prowadzone są badania dowodzące ich skuteczności. Ich wyjątkowa biozgodność tkankowa została potwierdzona prestiżowymi europejskimi i amerykańskimi certyfikatami (atesty CE i FDA) przyznawanymi przez instytucje kontrolne produktom medycznym.
  • Implanty z powierzchnią NANOTITE powstały w rezultacie poszukiwań takiej powierzchni implantów, której stosowanie pozwala na osiągnięcie bardziej intensywnej osteointegracji we wczesnych fazach leczenia. Dzięki niej implant jest znacznie mniej podatny na niepowodzenia we wczesnych fazach leczenia. Jest to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie powierzchni implantu.

Do każdego wszczepionego w naszej klinice implantu 3i pacjent otrzymuje tzw. paszport implantologiczny. Jest w nim dokładna informacja na temat rodzaju i rozmiaru implantu oraz zastosowanej odbudowy protetycznej. 

Zachęcamy do pobrania broszury informacyjnej firmy Biomet 3i (280 KB)

Implant zęba firmy 3i Implanty 3i Wrocław biomet 3i Wrocław


Copyright © 2017 - Vita-Dent Dentysta Wrocław