Lekarz stomatolog Grzegorz Gdula

Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Stażował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej co rozwinęło w nim zainteresowanie chirurgią stomatologiczną i nowoczesnymi zabiegami leczniczymi. W centrum Vita-Dent zajmuje się leczeniem implantologicznym oraz implantoprotetyką. Jest członkiem towarzystw implantologicznych w Polsce jak i za granicą:

PSI - Polskie Stowarzyszenia Implantologiczne

ICOI - The International Congress of Oral Implantologists

DGOI - Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

Ma dziesiątki pomysłów na godzinę oraz zawsze pogodny nastrój. Wie, że kto nie idzie naprzód ten się cofa, dlatego bierze udział w licznych kursach i szkoleniach, a także prowadzi działalność naukową co pozwala mu być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w dziedzinie stomatologii.

W lipcu 2011 roku otworzył nową siedzibę Vita-Dent w centrum Wrocławia przy ul. Nobla. Jego marzeniem było stworzenie gabinetu, mogącego zapewnić kompleksową pomoc w najtrudniejszych przypadkach stomatologicznych. Dlatego też, nowopowstała klinika wyposażona została we własną pracownię RTG łącznie z tomografem stomatologicznym, a w bezpośrednim sąsiedztwie nawiązano współpracę z nowoczesnym laboratorium protetycznym.

Lubi podróżować, czytać i brać udział w konkursach, ale jego dwie największe pasje to jazda na snowboardzie i rowerze górskim. Jak tylko znajduje chwilę czasu, to wyszukuje nowe trasy rowerowe i przygotowuje się do maratonów mtb, w których uwielbia startować.


Copyright © 2017 - Vita-Dent Dentysta Wrocław