Opinie pacjentów o Gabinecie Stomatologicznym Vita-Dent Wrocław

Wesołych Świąt

Opinię dodał Krzysztof w niedzielę, 26 grudnia 2011 r.

Implanty Stare Miasto

Dziekuję bardzo za profesjonalną pomoc w drugi dzień świąt. Pan stomatolog super gość - dziękuję, Krzysztof.

 

Jeżeli wyrywanie zęba to tylko w Vita-Dent

Opinię dodała Iwona K. w sobotę, 17 grudnia 2011 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Więcej strachu niz tego wyrywania:) a jezeli chodzi o dr. - właściwa osoba na właściwym miejscu:) pozdrawiam no i miłego wyrywania...;)

 

Polecam wszystkim ten gabinet stomatologiczny

Opinię dodała Magda S. w sobotę, 20 listopada 2011 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Witam. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Wyrywanie ósemki bezbolesne nawet znieczulenia nie poczułam tak szybko się wszystko działo. Przez 3 dni męczyłam się w bólu a tu 20 min i po bólu.Po usunięciu profesjonalna instrukcja w dalszym postępowaniu w celu szybkiego gojenia .Dziękuję i polecam.

.

Doktor Marcin to naprawdę świetny fachowiec

Opinię dodała Anna K. w środę, 30 listopada 2011 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dwa razy rwał mi zęby i jestem bardzo zadowolona ponieważ odbyło się bez komplikacji. Przed zabiegami zawsze mówi co będzie robił. Polecam Go innym, będziecie tak jak ja zadowoleni.

 

Niestraszne jest wyrywanie zęba mądrości

Opinię dodał Marek T. w poniedziałek, 18 paździenika 2011 r.

Implanty Stare Miasto

Nasłuchałem się od znajomych jakie to straszne jest wyrywanie zęba mądrości, poszedłem lekko przerażony do Vita-Dent i tu miła niespodzianka, rwanie było zupełnie bezbolesne i bezstresowe :).  W ogóle odkąd zacząłem leczyć zęby w Vita-Dencie przestałem bać się dentysty :)

 

Wracam do Czech ze zdrowymi zębami

Opinię dodał Hubert Ł. w niedzielę, 14 sierpnia 2011 r.

Implanty Stare Miasto

Bardzo profesjonalna obsługa i wracam do Czech ze zdrowymi zębami.

 

Omijałam dentystów szerokim łukiem

Opinię dodała Kamila R. w czwartek, 12 sierpnia 2011 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Odkąd pamiętam zawsze wolałam omijać dentystów szerokim łukiem, a wszystko zmieniło się po wizycie u Pana Marcina. Nie do pomyślenia - żeby polubić dentystę?:P a JEDNAK. wszystko bezboleśnie i z uśmiechem :)Sprzęt w gabinecie jest chyba jednym z najlepszych ! jest tam wszystko, nawet RTG na miejscu :] nie trzeba latać po mieście i pstrykać fotek:) wszystko w jak najlepszych warunkach:) Wracam do domu zawsze zadowolona,a karteczkę z następną wizytą zawsze trzymam na wierzchu-żeby nie zapomnieć:))i pomyśleć że trafiłam tam przypadkiem. pozdrawiam i dziękuje za dotychczasowe leczenie.

 

Już po usunięciu ósemki

Opinię dodała Ania K. w środę, 16 lipca 2011 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Tyle było cierpienia, bólu i strachu przed wizytą i zupełnie niepotrzebnie :-) teraz to wiem.Na fotelu strach mnie dalej nie opuszczał :-), nawet próbowałam "zagadać" Pana dr Marcina, ale jak się okazało wyrywanie ósemki było całkowicie bezbolesne, dość szybko (ząbek nie poddawał się bez walki) i profesjonalnie. Bardzo fachowe podejście w wyjaśnianiu wszystkiego co będzie się działo i na co trzeba zwrócić uwagę po zabiegu jest niesamowicie ważne i widać, że dr o tym doskonale wie ;-).Wszystko ładnie się goi i obeszło się bez "kaca" ;-)na drugi dzień. Jestem zadowolona i serdecznie polecam poradnie Vita - Dent

 


Copyright © 2017 - Vita-Dent.pl