Opinie pacjentów o Gabinecie Stomatologicznym Vita-Dent Wrocław

Wesołych Świąt

Opinię dodał Rafał w środę, 26 grudnia 2012 r.

Implanty Stare Miasto

Bardzo dziękuję za przyjęcie mnie w drugi dzień świąt

 

Dziękuje bardzo Doktorowi Grzegorzowi

Opinię dodał Jacek C. w niedzielę, 18 listopada 2012 r.

Implanty Stare Miasto

Dziękuję za profesjonalną pomoc, sprzęt i gabinet na wysokim poziomie.

 

Polecam wszystkim ten gabinet stomatologiczny.

Opinię dodała Ewa C. w niedzielę, 18 listopada 2012 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Doktor Grzegorz to naprawdę świetny fachowiec. Zanim trafiłam przez przypadek do doktora odwiedziłam wielu innych lekarzy w Wiedniu, każdy mówił coś innego (oczywiście pod kątem zarobienia). Doktor Grzegorz bez zastanowienia zdiagnozował co się dzieje i w ciągu godziny pozbyłam się bólu który mnie męczył przez kilka miesięcy. Teraz przyjeżdżam z całą rodziną z Wiednia tylko do doktora Grzgorza. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

 

Wyleczyłem zęby bezboleśnie

Opinię dodał Bartłomiej P. w piątek, 23 września 2012 r.

Implanty Stare Miasto

Byłem przyjmowany w miłej i profesjonalnej atmosferze. To dla mnie ważne, ponieważ nie przepadam za wizytami u dentysty. Polecam!

 

Dość długo zwlekałem z wizytą u dentysty.

Opinię dodał Bartek C. w niedzielę, 26 sierpnia 2012 r.

Implanty Stare Miasto

Oczywiście bardzo żałuję ale w końcu się zdecydowałem. Wybór padł na Vita-Dent i jestem więcej niż zadowolony ! Dr G.Gdula ma świetny kontakt z pacjentem, jest profesjonalistą w swoim fachu. Z przyjemnością rozpocząłem leczenie, polecam gorąco !

.

Polecam wszystkim wyrywanie ósemki w Vita-Dent

Opinię dodała Kasia B. w poniedziałek, 16 lipca 2012 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Zabieg wykonywany jest bezboleśnie, sympatycznie i miło, wyleczę dzięki nim wszystkie ząbki, bardzo polecam. Dziękuje :)

 

Bardzo profesjonalna obsługa

Opinię dodał Przemysław B. z Górnego Śląska we wtorek, 10 kwietnia 2012 r.

Implanty Stare Miasto

Pan Marcin ma świetny kontakt z klientem jak już znudzi mu się wyrywanie zębów powinien zostać handlowcem. Rzeczowo poinstruował mnie o zabiegu, i załatwił całość w klika minut. Dodam ze chodziło o ósemkę której w dwóch innych zakładach nie chcieli się podjąć z marszu. Dziękuje bardzo, za ułatwienie życia i serdecznie polecam. Jak ósemki to tylko tam. Z bólem przyjęty zostałem w ten sam dzień. Jeszcze raz dziękuje. Boląca szczeka potrafi człowieka w...

 

Po wizycie u Pana P. Kubasiewicza

Opinię dodała Ania Ł. w czwartek, 16 lutego 2012 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Jestem wielką "panikarą" ale mogę zagwarantować że włos z głowy nie spadnie. Pomimo dość skomplikowanego zabiegu usunięcia zęba odbyło się w jak najlepszym porządku. Wszytko bezboleśnie.Troskliwa opieka i opanowanie. Jestem pełna podziwu również Pani która asystowała z tak stoickim opanowaniem i cierpliwością. Moja opinia jest jednoznaczna - polecam jak najbardziej i serdecznie dziękuje za tak profesjonalna obsługę mojej osoby, Serdecznie pozdrawiam P. Kubasiewicza.

 

Polecam z całego serca (a BAŁAM się dentysty)

Opinię dodał Ania P. w środę, 15 lutego 2012 r.

Ortodoncja Długołęka

Polecam wszystkim wizyty u Pana doktora Grzegorza. Indywidualne podejście do strachliwych pacjentów :) profesjonalizm, miła obsługa oraz gabinet na poziomi europejski. Wszyscy piszecie o wyrywaniu a ja oprócz tego mam przyjemność leczyć kompleksowo inne chore zęby i jestem bardzo zadowolona. Wszystko bez stresu i bez bólu :) DZIĘKUJE Panie doktorze :) Bardzo polecam.

 


Copyright © 2017 - Vita-Dent.pl