Opinie pacjentów o Gabinecie Stomatologicznym Vita-Dent Wrocław

Od "zawsze" bardzo bałam się dentysty

Opinię dodała Dorota w sobotę, 15 września 2013 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

prawdę mówiąc unikałam tych wizyt. W końcu przyszedł taki dzień, w którym z ogromna obawą i panicznym strachem trafiłam do gabinetu doktora Grzegorza. Jego profesjonalizm i stoicki spokój, ale równocześnie fantastyczne podejście do pacjenta oraz cierpliwość pozwoliły na przeżycie pierwszej i wielu następnych wizyt w gabinecie. Z każdą wizytą strach był mniejszy, aż w końcu uwierzyłam doktorowi, że nadejdzie taki dzień, kiedy do gabinetu wejdę z uśmiechem. Prawdę mówiąc nie wierzyłam, a jednak ..... ;-) Dziękuję;-) Teraz już wiem, że można leczyć zęby bez bólu, bez żadnych komplikacji i problemów, nawet usunięcie zęba nie musi boleć. Kontynuuję leczenie i polecam każdemu ten gabinet. Kolejne wizyty nie spędzają mi już snu z powiek. Wizyty u doktora Grzegorza pozwalają wyleczyć nie tylko zęby, leczą również z fobii przed dentystą. Polecam każdemu ten gabinet.

 

Jestem bardzo zadowolona

Opinię dodała Agnieszka w środę, 24 lipca 2013 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Pisze te opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolona! Pani Kuśnierek uratowała mi zęba, choć nie było łatwo, próchnica była bardzo zaawansowana - z wierzchu tego nie było widać. Mimo tego wszystko się udało, poszło sprawnie, tylko kilka wizyt i w miarę bezboleśnie :-) i wyszło naprawdę super! zachęcona tym faktem postanowiłam zrobić jeszcze porządek z ósemkami, a nadmieniam, ze byłam we wrocławiu tylko przejazdem, na kursie. I z ósemkami też strzał w dziesiatkę- bardzo się bałam, ale zupełnie niepotrzebnie! Sama ekstrakcja zajęła jej dosłownie minutę ! i nic nie bolało! Goiło się tez bardzo dobrze! Chodzi tu oczywiście o ósemki górne, z dolnymi nie poszło by tak łatwo. Podsumowując, dziękuję pani doktor za uratowanie zęba i żałuję, ze nie mam takiej dentystki u siebie w mieście!

 

Dzięki Vita-Dent w końcu przemogłem w sobie strach do stomatologii

Opinię dodał Jacek D. w środę, 17 lipca 2013 r.

Implanty Stare Miasto

Wyrywanie, borowanie u nich to przyjemność. Pozdrowienia dla Pana Marcina i Pani Barbary, która dzisiaj BARDZO pomogła :)

 

Strasznie boję się dentysty

Opinię dodała Justyna w poniedziałek, 29 kwietnia 2013 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Moja wczorajsza wizyta z ogromnym bólem zęba skończyła się wyjściem z gabinetu z uśmiechem na ustach!!! Bardzo dziękuję i Serdecznie Polecam :)

 

Z wielkimi obawami przyjechałem na usunięcie ósemki

Opinię dodał Jacek D. we wtorek, 02 kwietnia 2013 r.

Implanty Stare Miasto

Jestem osobą, która woli cierpieć niż spotkać się z dentystą. Okazało się że nie potrzebnie. Doktor Marcin przekonał mnie i przeprowadził zabieg w kilka minut i bezboleśnie. Po dziesięciu latach braku wizyt na fotelu stomatologa w końcu dostałem pomoc dzięki której przede wszystkim przemogę swoje fobie za co serdecznie dziękuję.

 

Doskonała opieka dentystyczna

Opinię dodał Witold O. w środę, 06 marca 2013 r.

Implanty Stare Miasto

Od chwili pierwszego kontaktu z panem Marcinem, aż do końca sprawy, czyli bezbolesnego usunięcia zaniedbanego przeze mnie korzenia górnej ósemki. Żadnych komplikacji, praktycznie bezbolesny i bezkrwawy w dniu zabiegu i w kolejnych po nim. Pierwsza, a zarazem ostatnia ósemka usunięta wzorcowo, jak nigdy dotąd. Polecam i pozdrawiam gabinet na Ogrodowej - mieszkaniec Długołęki.

 

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Grzegorzowi

Opinię dodała Marta w poniedziałek, 21 stycznia 2013 r.

Leczenie pod mikroskopem Psie Pole

Było profesjonalnie, komfortowo i bezboleśnie. Polecam wszystkim klinikę Vita-Dent!

 

Dziękuję Centrum Stomatologicznemu Vita-Dent

Opinię dodał Jacek D. w sobotę, 12 stycznia 2013 r.

Implanty-Stare-Miasto

Dziękuję za miły upominek i wszystkim polecam ten gabinet.

 


Copyright © 2017 - Vita-Dent.pl