Doktor nauk medycznych Paweł Kubasiewicz

Jestem lekarzem stomatologiem, doktorem nauk medycznych, od przeszło dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W latach 2007-2012 pracowałem i odbywałem specjalizację w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W 2012 zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku obroniłem doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyłem wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (min. czterokrotny pobyt w Niemczech na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie), w których porównywaliśmy swoje doświadczenia dotyczące implantów i których owocem było wprowadzenie nowych rozwiązań dotyczących implantów. Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Uczestnictwo w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach, których część współorganizowałem pozwala mi zaoferować Państwu zabiegi na najwyższym światowym poziomie.

Prywatnie lubię podróżować jestem miłośnikiem dobrej książki oraz filmu, a od trzech lat również tatą Antosia, który całkowicie organizuje mi wolny czas.

Doktor nauk medycznych Paweł Kubasiewicz

Vita-Dent Stomatologia


Stomatolog Wrocław

ul. Nobla 3, Wrocław

tel. 71 750 12 12


Stomatolog Wrocław

Ogrodowa 17, Kiełczów

tel. 71 398 84 88


Stomatolog Wrocław

Powstańców Śląskich 58a/3, Wrocław

tel. 71 750 15 15

Zadbaj o swoje zęby

Wyślij nam wiadomość aby umówić wizytę