Gabinet Stomatologiczny Wrocław

Centrum Implantologii i Ortodoncji Vita-Dent

Gabinet stomatologiczny Vita-Dent powstał w 1991 roku. Od samego początku istnienia naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług i pełne zadowolenie naszych pacjentów. Po ponad 20 latach istnienia, możemy śmiało powiedzieć iż nasze gabinety są obecnie jednymi z najnowocześniej wyposażonych gabinetów stomatologicznych we Wrocławiu. Dla komfortu pacjentów gabinet stomatologiczny Wrocław wprowadził szereg udogodnień uprzyjemniających czas spędzony w naszym centrum stomatologicznym.

Podczas leczenia stomatologicznego każdy dentysta w naszym gabinecie korzysta z najnowszych zdobyczy światowej stomatologii. Stomatolodzy używają także najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Nasi lekarze dentyści biorą udział w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych, tak by zapewnić naszym pacjentom opiekę dentystyczną zgodną z najwyższymi światowymi standardami.

Priorytetem każdego lekarza stomatologa w Vita-Dent jest to, aby wizyty na fotelu przebiegały całkowicie bezboleśnie i bezstresowo. Leczymy też ze strachu przed dentystą 🙂 Szanując czas naszych pacjentów proponujemy możliwie najkrótsze terminy kolejnych wizyt oraz zawsze staramy się pomóc w przypadku nagłego bólu zęba. Podczas pierwszej wizyty lekarz dentysta wykonuje przegląd uzębienia i przedstawia szczegółowy plan leczenia, orientacyjny czas jego trwania oraz dokładne koszty.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych pacjentów i zapraszamy do odwiedzin w naszych klinikach we Wrocławiu i Kiełczowie.

Vita-Dent Stomatologia

ul. Nobla 3/1

50-249 Wrocław

zobacz więcej
Vita-Dent Stomatologia

ul. Ogrodowa 17

55-093 Kiełczów

zobacz więcej
Vita-Dent Stomatologia

ul. Powstańców Śląskich 58a/u3

53-333 Wrocław

zobacz więcej

Vita-Dent Stomatologia


Stomatolog Wrocław

ul. Nobla 3, Wrocław

tel. 71 750 12 12


Stomatolog Wrocław

Ogrodowa 17, Kiełczów

tel. 71 398 84 88


Stomatolog Wrocław

Powstańców Śląskich 58a/3, Wrocław

tel. 71 750 15 15

Zadbaj o swoje zęby

Wyślij nam wiadomość aby umówić wizytę