Gabinet Stomatologiczny Wrocław

Centrum Implantologii i Ortodoncji Vita-Dent

Nasze Centrum Stomatologiczne powstało w 1991 roku. Od samego początku istnienia naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług i pełne zadowolenie naszych pacjentów. Po ponad 20 latach istnienia, możemy śmiało powiedzieć iż nasze gabinety są obecnie jednymi z najnowocześniej wyposażonych gabinetów stomatologicznych we Wrocławiu. Dla komfortu pacjentów gabinet stomatologiczny Wrocław wprowadził szereg udogodnień uprzyjemniających czas spędzony w naszym centrum stomatologicznym.

Podczas leczenia stomatologicznego korzystamy z najnowszych zdobyczy światowej stomatologii a także z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym i bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych, tak by zapewnić naszym pacjentom opiekę dentystyczną zgodną z najwyższymi światowymi standardami.

Naszym priorytetem jest to, aby wizyty na fotelu przebiegały całkowicie bezboleśnie i bezstresowo, dzięki temu leczymy też ze strachu przed dentystą 🙂 Szanując czas naszych pacjentów proponujemy możliwie najkrótsze terminy kolejnych wizyt oraz zawsze staramy się pomóc w przypadku nagłego bólu zęba. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy przegląd uzębienia i przedstawiamy szczegółowy plan leczenia, orientacyjny czas jego trwania oraz potencjalne koszty.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych pacjentów i zapraszamy do odwiedzin w naszych klinikach we Wrocławiu i Kiełczowie.

Wirtualny spacer >

Zobacz nasz gabinet >