Leczenie stomatologiczne na raty

Leczenie stomatologiczne na raty, jest coraz częstszym wyborem w przypadku dużych planów kompleksowego leczenia stomatologicznego. W naszym gabinecie oferujemy możliwość płatności ratalnej za wykonane leczenie stomatologiczne. Umożliwia to natychmiastowe rozpoczęcie leczenia mimo braku środków do pokrycia jego kosztów. Nasza klinika jest partnerem programu MediRaty. Program MediRaty gwarantuje najniższe oprocentowanie oraz brak jakichkolwiek opłat wstępnych. Pacjent sam decyduje o ilości rat oraz wielkości udziału kredytu w kosztach leczenia. Wszystkie potrzebne informacje można uzyskać na stronie www.mediraty.pl Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego Formularza Pacjenta.

W naszej klinice istnieje również możliwość zapłaty za usługi do 5000 zł w systemie PayDent. Do transakcji wystarczy jedynie telefon i dowód osobisty. Cała procedura zajmuje kilka minut podczas wizyty i nie wymaga od Państwa dostarczania żadnych dokumentów. Skorzystanie z usługi PayDent jest bezpłatne w przypadku wybrania opcji odroczenia spłaty na okres do 30 dni ( spłacają Państwo dokładnie taką kwotę na ile jest leczenie).

Jak uzyskać finansowanie leczenia w systemie MediRaty:

  • Na pierwszej wizycie lekarz ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem.
  • Pacjent może sam aplikować o przyznanie rat przez stronę www.mediraty.pl wskazując naszą placówkę, lub nasza placówka może zgłosić chęć pacjenta do płatności ratalnej za leczenie.
  • konsultant MediRaty kontaktuje się bezpośrednio z Pacjentem, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną
  • Po podpisaniu umowy Pacjent może rozpocząć leczenie w naszym gabinecie.
  • spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem bezpośrednio do firmy MediRaty.

Jak uzyskać finansowanie leczenia w systemie PayDent:

  • Po wizycie stomatologicznej lekarz podaje Pacjentowi koszt wizyty.
  • Pacjent po wizycie udaje się do rejestracji i uzupełnia krótki formularz wybierając jedną z opcji spłaty – 30 dni (bezpłatnie) czy też na 4,8,12 miesięcy.
  • Pacjent w ciągu kilku sekund dostaje SMS z kodem do zatwierdzenia umowy.
  • Leczenie zostaje opłacone przez Mediraty, a Pacjent spłaca należność bezpośrednio do firmy MediRaty zgodnie z wybranym harmonogramem.
Leczenie stomatologiczne na raty MediRaty

Vita-Dent Stomatologia


Stomatolog Wrocław

ul. Nobla 3, Wrocław

tel. 71 750 12 12


Stomatolog Wrocław

Ogrodowa 17, Kiełczów

tel. 71 398 84 88


Stomatolog Wrocław

Powstańców Śląskich 58a/3, Wrocław

tel. 71 750 15 15

Zadbaj o swoje zęby

Wyślij nam wiadomość aby umówić wizytę