Stomatolog Wrocław – Lekarz Grzegorz Gdula

Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Stażował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, co rozwinęło w nim zainteresowanie chirurgią stomatologiczną i nowoczesnymi zabiegami leczniczymi. W centrum stomatologicznym Vita-Dent zajmuje się leczeniem implantologicznym oraz protetycznym. Podczas licznych zabiegów implantologicznych wszczepił już ponad 1000 implantów zębów – zarówno w celu odtworzenia pojedynczych lub kilku zębów w postaci koron i mostów na implantach jak i stabilizacji protez całkowitych na implantach. Jest członkiem towarzystw implantologicznych w Polsce jak i za granicą:

PSI – Polskie Stowarzyszenia Implantologiczne

ICOI – The International Congress of Oral Implantologists

DGOI – Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

Stomatolog Wrocław lekarz Grzegorz Gdula ma dziesiątki pomysłów na godzinę oraz zawsze pogodny nastrój. Wie, że kto nie idzie naprzód ten się cofa, dlatego bierze udział w licznych kursach i szkoleniach, a także prowadzi działalność naukową co pozwala mu być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w dziedzinie stomatologii.

W lipcu 2011 roku otworzył nową siedzibę Vita-Dent w centrum Wrocławia przy ul. Nobla. Jego marzeniem było stworzenie gabinetu, mogącego zapewnić kompleksową pomoc w najtrudniejszych przypadkach stomatologicznych. Dlatego też, nowopowstała klinika wyposażona została we własną pracownię RTG łącznie z tomografem stomatologicznym, a w bezpośrednim sąsiedztwie nawiązano współpracę z nowoczesnym laboratorium protetycznym. Ponieważ za sukces leczniczy odpowiadają ludzie a nie sprzęt, w gabinecie stomatologicznym Vita-Dent pracuje zespół lekarzy stomatologów stawiających na ciągłe szkolenia i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Stomatolog Grzegorz Gdula w wolnym czasie lubi podróżować, czytać i brać udział w konkursach, ale jego dwie największe pasje to bieganie, jazda na snowboardzie i rowerze górskim. Jak tylko znajduje chwilę czasu, to wyszukuje nowe trasy rowerowe i przygotowuje się do maratonów mtb, w których uwielbia startować.