Ortodoncja Wrocław

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja, jest dziedziną stomatologii, zajmującą się diagnozowaniem, zapobieganiem oraz przywracaniem prawidłowych relacji zgryzowych i harmonijnych rysów twarzy.
Leczenie ortodontyczne

Leczenie ortodontyczne aparatem stałym

  • zdrowy, piękny uśmiech w krótkim czasie
  • ułatwienie szczotkowania zębów
  • zapobieganie ścieraniu zębów
  • zdrowe zęby i dziąsła na wiele lat
Aparat stały Wrocław

Aparaty ortodontyczne

Proponujemy Pacjentom leczenie ortodontyczne aparatem stałym lub ruchomym. Dokładny opis przestawiający leczenie ortodontyczne przedstawiany jest na wizycie konsultacyjnej. Dowiedz się więcej
Ortodonta Wrocław

Wady ortodontyczne zębów

Wyróżniamy wiele różnych postaci wad zębowo-wyrostkowych, szkieletowych, funkcjonalnych oraz nawykowych. Leczenie wady nie jest zależne od wieku pacjenta dowiedz się więcej
Aparat stały Wrocław

Rewolucja w ortodoncji – Mini-implanty

Mini-implanty ortodontyczne od ponad trzech dekad ułatwiają prostowanie zębów, pozwalając na przesunięcia, nieosiągalne podczas konwencjonalnego leczenia ortodontycznego wyłącznie aparatem stałym. Dowiedz się więcej – leczenie mini-implantami.
Ortodonta Wrocław - Problemy z aparatem

Problemy z aparatem stałym

W przypadku jakiegokolwiek kłopotu z aparatem, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem prowadzącym leczenie ortodontyczne. Poniżej przedstawiamy jednak kilka porad jak postępować w razie awarii aparatu, lub bólu podczas leczenia ortodontycznego.